Jak s lehkostí zhubnout a získat sexy štíhlé
bříško, které tvůj přítel bude chtít neustále líbat? Nastartuj proměnu svého života v pouhých 60 dnech!

...a tvůj muž nikdy ani na sekundu nepomyslí, že by tě vyměnil! 

Čau bejby! Zdraví tě Marek Gerlich.

Chci z tebe udělat sexy Bohyni.

Chci, aby tě muži milovali. Chci, aby tě zahrnovali pozorností. Chci aby ti lajkovali fotky. Chci, aby ti skládali komplimenty.

Ale pozor..

Zdravý životní styl: Vize

Nemám na mysli muže IDIOTY. To vůbec ne. Ti si na tebe netroufnou. Bohyně se totiž odváží oslovit jen ti nej-sebevědomější a "nejkvalitnější" muži!

Pokud jsi zadaná a máš přítele, který tě miluje, tím lépe! Staň se Bohyní a on nikdy ani nepomyslí na to, že by tě vyměnil za jinou. Muži nedokáží Bohyním odolat. Ani já ne.

Z Bohyň vyzařuje něco tak čistého, krásného a ženského - muži jsou z toho hotoví. Neumí si s tím poradit. Jsou poté jako posedlí. Bohyně na muže působí jako drogy – nedokáží ti odolat a budou (tě) chtít stále více.

Když nad tím tak přemýšlím, není fér jakou mají Bohyně nad muži moc. Ale je to fakt.

Jsi pro muže droga?

Hodně žen žen žije v představách, že se automaticky stanou Bohyněmi hned poté, jakmile budou fyzicky přitažlivé sexy princezničky – ano i ne.

Jak zhubnout tuk

U fyzického vzhledu samozřejmě vše začíná. To se nedá zpochybnit. Nicméně, nekončí to u něj! Z Bohyň vyzařuje něco, čemu muži nedokáží odolat. Nezáleží na tom, zda má žena malá prsa, velká prsa, malý zadek, velký zadek. Nezáleží na tom, zda je to mladá studentka, maminka nebo žena po padesátce.

Bohyně je prostě Bohyně. Tak to je.

Bohyně je žena, která miluje sama sebe.

Bohyně je žena, která si je vědoma své vlastní hodnoty.

Bohyně je žena, která již na dálku vyzařuje množství čisté ženské energie.

Bohyně je žena, která mnoho podob: Je to princezna, matka, divá žena i sexy mrcha. Bohyně je slunce, vítr i oceán. Bohyně je vše.

Proto jsou pro muže Bohyně jako magnet – ihned ji zaregistrujeme.

I ty se můžeš stát neodolatelnou Bohyní!

To by bylo pěkné, ale já pro muže nikdy Bohyní nebudu. Navíc jsem už stará.

Celý život jsem měla nadváhu a na muže spíše smůlu.

Nikdy jsem nebyla středem mužské pozornosti a pochybuji, že by se to mohlo teď změnit.

Bylo by to krásné, ale pro mě to je asi nedosažitelné – vždy jsem se chtěla více líbit, zkoušela jsem zhubnout nesčetněkrát a nikdy to nevyšlo. Každá tou Bohyní asi být nemůže.

Teď mě bejby dobře poslouchej.

Je mi úplně jedno, jestli ti je 50 nebo 30 nebo 19. Bohyní můžeš být v každém věku.

Nezáleží na tom, jestli si měla celý život nadváhu.

Nezáleží na tom, zda se ti nepodařilo zhubnout, i když ses mnohokrát opravdu snažila.

Nezáleží, na tom, zda si myslíš, že nemáš pevnou vůli.

Víš, když se tak procházím po ulicích, vidím často jednu věc. Některé ženy to už vzdaly. Jejich tvář nezdobí krásný úsměv. Vypadají nešťastně. Chodí v oblečení, které jim vůbec nepadne. Nejsou učesané. Rezignovaly na sebe.

Víš, já nikoho nesoudím. Každý si musí vyhodnotit sám, jak chce žít. Jedna věc je ale naprostým faktem. Stejně jako tebe nepřitahují muži, které život už moc nezajímá. Ženy, které TO už vzdaly nebudou zase zajímat muže.

Otázka zní: Chceš být tou neodolatelnou Bohyní? Chceš být nádherná, sexy a štíhlá žena? Chceš mít nejkrásnější štíhlé bříško, které bude tvůj muž neustále zahrnovat polibky? Chceš mít pevný a neodolatelný zadeček? Chceš zase jednou zářit? Chceš se zbavit svých zdravotních potíží? Chceš mít krásnou a zdravou rodinu? Chceš život podle svých vlastních představ?

Můžeš to dokázat. Vždyť je to přece skvělý životní cíl. Řeknu ti teď takový příběh. Myslím, že ti může otevřít oči a snad tě to i trošku inspirovat.

17 roků jsem měl nadváhu a nic nepomáhalo

Měl jsem již raného dětství nadváhu. Ale nikdy jsem se nevzdal. 

Vždy jsem se s tím snažil něco udělat. Pravda ale je, že se mi to prostě nedařilo. Nadváhu jsem měl až do 17 roku mého života. A to i přesto, že jsem se nikdy nepřejídal. Spíše jsem jedl méně! 

Navíc jsem celou základní školu hrál házenou. Hodně jsem sportoval. Fyzické zátěže jsem opravdu hodně. Tréninky 3x týdně, zápasy o víkend. Do toho nějaké blbnutí venku s kamarády.

Nic. Nikdy mi nic nepomohlo!

Proč nemůžu zhubnout?

Jednou jsme se vraceli z házenkářského soustředění. Bylo to velice náročné. Dvoufázové tréninky. Běhání, sprinty, náročné cvičení. Pamatuji, že jsem se domů vracel celý dobitý.

Ale domů těšil jsem se. Doufal jsem totiž, že alespoň uvidím nějaké zlepšení na váze. Ale kdepak. Ani náhodou. Ve skutečnosti váha ukazovala větší číslo, než když jsem na soustředění odjížděl.

Byl jsem frustrovaný. Absolutně jsem to nechápal..

To nejhorší ale teprve mělo přijít. A přišlo.

Pamatuji si na to celkem přesně. Bylo mi 15 let a v zimním období jsem byl téměř pořád nachlazený.

Sotva jsem vyležel jednu nemoc, chytl jsem další. Nechápal jsem to.

Odráželo se to na mé psychice dítěte.

Byl jsem vyčerpaný.

Byl jsem zklamané dítě. Nebyly to moc šťastné chvíle v mém životě.

Jak zaručeně zhubnout?

Kila šly nahoru, kondice a sebevědomí dolů.

"Plácal" jsem se v tom i další rok na střední škole. Školu jsem nenáviděl. Nezapadl jsem do kolektivu. Kvůli mým nemocem jsem pořád chyběl. Ve škole si už z toho dělali srandu.

"Kdo dnes chybí? Gerlich! To není nic nového. (smích)"

Samo od sebe se nikdy nezmění vůbec nic. To jsem chápal.

V létě jsem byl na dovolené v Egyptě a seznámil jsem se tam s jedním plavčíkem. Muslim a dobrej týpek.

Jednoho dne ráno jsem přišel k bazénu. Bylo extrémní teplo i na Egypt. Okamžitě jsem si sundal tričko a hodil jsem svůj zadek s radostí do vychlazeného bazénu..

Jak zaručeně zhubnout?

Plavčík za mnou poté přišel. Bavili jsme o nějakých věcech. Oba dva lámanou angličtinou. Mezi řečí ukázal na můj hrudník. Můj hrudník pokrývalo těžké akné. Jen jsem mávl rukou a řekl jsem mu, že je to u nás normální. Snažil jsem se to zamluvit. Nebylo mi příjemné o tom mluvit.

Vevnitř mě to ale užíralo. To víš, to ti na sebevědomí zrovna nepřidá. Musel jsem s tím něco udělat. Rozhodl jsem, že svůj život změním.

Ať to stojí, co to stojí.​

Bylo to pevné rozhodnutí. Byl jsem odhodlaný. Nechtěl jsem už mít nadváhu, nízké sebe-vědomí a akné po celém těle. To už mi za celý život stačilo.

Rozhodnutí je důležitě, řekl bych - naprosto klíčové. Jenže...

Pokud nevíš, co máš dělat, abys zhubl. Rozhodnutí jaksi nestačí.

Snažil jsem, ale dělal jsem kupu chyb. Opravdu jsem se do hubnutí opřel, ale výsledky zatím stále nepřicházely.

Nezapomeň ale, že jsem se rozhodl. To znamená, že jsem se nikdy nevzdal. Chtěl jsem to dokázat. Když se do něčeho opřu, tak už neustoupím.

A po čase marného snažení opravdu přišly první výsledky. Začal jsem se cítit lépe. Moje imunita se zlepšila. Už jsem nebyl pořád nachlazený.

Postupně to začalo jít docela snadno. S lehkostí jsem zhubl 10 kg! To pro mě v tedy bylo něco nepředstavitelného. Celý život snažení totiž vyšel vniveč. A teď to najednou šlo...


3 fázová strategie extrémního spalování tuků

Jak na ploché břicho

Bylo to pěkné. Byl jsem spokojen, ale chtěl jsem zhubnout ještě více. Chtěl jsem se zbavit toho posledního tuky na břiše. Znáš ten pocit, když si sedneš a pneumatika se ti sroluje, že ano?

Ta moje byla už o hodně menší. Ale chtěl jsem se jí zbavit úplně. Hubnutí se ale zastavilo. To, co fungovalo předtím, již teď prostě nefungovalo. A co teď, že?

Podívej, vždy jsem chtěl ženám pomáhat s hubnutím. Vždy jsem chtěl vidět ženy zářit. Chci z ní dělat Bohyně - i z tebe.

Ale abych to mohl dělat, musím vědět, jak na to! Musím vědět přesně, jak na to. Jinak bych pouze další tzv. "expert" od židle.

A to já jsem nikdy nechtěl. Poslední tři roky jsem zkoušel opravdu dietních schémat. Častokrát jsem dělal i extrémní a nebezpečné věci. Nikdy se mi ale ty poslední kila zhubnout nepodařilo. A to jsem zkoušel všemožné věci od různých "expertů".

Nefungovalo prostě vůbec nic.

To už mi bylo samozřejmě trošku podezřelé. Chápej, hodně jsem cvičil a řídil jsem se různými plány "expertů. Už to tedy nebylo hubnutí na náhodu. Na náhodu jsem se pokoušel zhubnout celý život.

To rovněž nefungovalo.

Trklo mě to a začal jsem zpochybňovat názory tzv. "expertů".

Všiml jsem si totiž jedné věci. Hodně lidí na tom bylo podobně jako já. To znamená, že se snažili, dělali vše, co bylo v jejich silách.

A výsledky stejně nepřicházely.

Ta chyba totiž nebyla v nich. Ta chyby byla v radách tzv. "expertů".

Začal jsem vyhledávat opravdové experty. Experty, kteří své názory mohly podpořit reálnou vědou a reálnými fakty. (Nic ze soudku "Američtí vědci zjistili")

Stovky a hodin jsem strávil studiem různých materiálů, knížek, eBooků a videí. V Česku jsem žádný relevantní zdroj nenašel. Musel jsem do zahraničí. Alespoň jsem si zlepšil Angličtinu..

Vše, co jsem považoval důležité jsem začal zkoušet na sobě.

Hádej, co se stalo?

Začaly přicházet výsledky! A to bez většího snažení. To byl pro mě opravdu šok. Celý život jsem totiž věřil tomu, že cesta k výsledkům vede jen přes extrémní úsilí.

Věřil jsem tomu, že musíš mít dostatek pevné vůle.

Bejby, je to hloupost.

Dneska se opravdu moc nesnažím a svou postavu si udržuji bez většího úsilí.

To samé chci naučit i tebe krásko!

To nejlepší a nejdůležitější, co opravdu funguje jsem zabalil do eBooku Sexy Bohyně. 

Bohyni můžeme rozdělit na dvě části. I. část je o hubnutí. Vše vysvětleno zcela jednoduše. Bez nesmyslů.

Vše zakládám na jednoduchosti. Jedině přes jednoduchost vede cesta k trvalým výsledkům.

Jak zhubnout bez hladovění, extrémního cvičení a drahých, nesmyslných doplňků?

Jak hubnout s lehkostí a při tom nebýt nikdy hladová?

Jak jíst svá oblíbená jídla a stejně vědět, že to tvé váze neublíží?

Jak zhubnout natrvalo a bez jojo efektu?

Pokud chceš být modelka, je to pro tebe. Pokud chceš být sexy obyčejná holka, je to pro tebe. Pokud chceš být Bohyně, je to pro tebe. Pokud chceš více mužské pozornosti, je to pro tebe. Pokud chceš, aby přítel miloval tvé sexy, štíhlé bříško a tvůj sexy zadeček, je to pro tebe! Pokud chceš být ta nejkrásnější sexy maminka, je to pro tebe!

Tak právě o tom je totiž 3 fázová strategie extrémního spalování tuků. Je úplně jedno, kolik ti je let. Je úplně jedno, jestli jsi mladší, starší. Je úplně jedno, jestli jsi měla celý život nadváhu. Je to úplně jedno.

Bohyně prostě funguje - je založena na biologii lidského těla.

II. část Bohyně je věnovaná mužům. Prozradím ti, co kvalitní muži milují na ženách. Prozradím ti, jak získat jeho srdce. Věř mi, že až aplikuješ všechny tipy, tvůj přítel nikdy ani nepomyslí, že by tě snad vyměnil za jinou.

Budeš pro něj neodolatelná Bohyně. Ale pozor. Bude tě chtít pořád milovat. Jsi na to připravená?

Věřím, že ano.​

Muži Bohyně prostě milují. Nedokáží jim odolat. Budeš mít možná nefér výhodu oproti ostatním ženám, ale to už není tvůj problém, bejby!

I já Bohyním samozřejmě odolat neumím. Před pár roky mi jedna Bohyně dokonale pomotala hlavu. Měla mě v moci. Chtěl jsem tuhle Bohyni. Chtěl jsem ji sbalit a milovat! I proto jsem mezi tím odmítl několik jiných žen. Takovou máš nad muži moc, pokud jsi Bohyně.

Staň se jí!

​1. FÁZE 

MANIPULACE metabolismu (I. fáze trvá 9 dní)

​2. FÁZE 

TURBO pro extrémní spalování tuků (II. fáze trvá pouze jeden den)

3. FÁZE 

OPAKUJ první dvě fáze. S jediným rozdílem. (I. fáze trvá už jen 6 dní)


Pomůže ti k tomu revoluční strategie extrémního spalování tuků.

Není mi znám efektivnější způsob hubnutí tuku na této planetě. Myslím to vážně. Celá strategie totiž stojí na pevných vědeckých základech. Chtěl bych zdůraznit, že si neberu zásluhy na jejím vzniku. Já ji neobjevil.

To nejdůležitější, co jsem se naučil od opravdových expertů jsem vzal a vytřídil to podoby této 3 fázové strategie. Vše jsem samozřejmě testoval nejdříve na sobě. S velkými výsledky.

Dnes se opravdu nemusím moc snažit a svou postavu si udržím docela snadno. To samé naučím i tebe. Právě proto vznikla Sexy Bohyně. Pojďme si jí představit!

Praktická příručka pro všechny dámy, které TO ještě nevzdaly je tady!

eBook Sexy Bohyně je pro tebe to pravé!

 1. Zhubni s lehkostí jednou pro vždy! Můžeš se dobře najíst a krásně hubnout. Bez hladovění a nesmyslného extrémní cvičení! Zapomeň na pevnou vůli. Nepotřebuješ ji. Na co taky? Pokud nikdy nebudeš mít hlad, nějaká vůle tě nemusí zajímat!
 2. Získej sexy štíhlé bříško! Myslíš si, že sexy postava je pro tebe jen těžko splnitelný sen? Tak uvidíme. Já si myslím, že svou "novou" postavu budeš milovat nejen ty sama, ale i tvůj přítel!
 3. Staň se Bohyni, které muži neodolají! Omotej si muže kolem prstu a získej nefér výhodu oproti ostatní ženám!
 • Co jíst den za dnem, týden za týdnem, měsíc za měsícem tak, abys s lehkostí hubla a s nadšením pozorovala, jak tuk mizí z tvého těla závratnou rychlostí pryč!
 • Které tuky opravdu škodí tvému zdraví? (Máslo, maso ani vajíčka to nejsou!)
 • Jak nenásilně hubnout a nemít přitom nikdy hlad? Cítíš se často přes den unavená a nemáš energii? Pojďme to jednoduše změnit!
 • Jak se spolehlivě vyhnout jojo efektu? Problém většiny tzv. diet je v tom, že díky nim přicházíš nejen o tuky, ale i o svaly. Tím se tvůj metabolismus zpomaluje a jojo efekt je nevyhnutelný. Pokud chceš trvale zhubnout, musíš zachovat svalovou hmotu a hubnout pouze tuk!
 •  Co sebe-vědomí muži opravdu milují na ženách a co je na nich přitahuje nejvíce? aneb Manifest Sexy Bohyně
 • 3 fatální chyby při hubnutí, díky kterým se sen o vysněné postavě rozplyne (a jak to nedopustit)
 •  12 největších mýtů o hubnutí, které propagují tzv. „experti“. Většina lidí jim bezmezně věří,  přičemž opravdová věda tvrdí úplně něco jiného..
 • Proč pevná vůle nehraje absolutně žádnou roli, pokud hubneš s touto strategií?
 •  Proč je počítání kalorií pseudověda, která nikam nevede? Kalorický deficit k hubnutí nestačí. Kdyby stačil, jednoduše bys jen chvíli hladověla, díky čemuž bys byla ve velkém deficitu. Ale to, jak víš, nefunguje.
 •  Jak nemuset dávat pozor na velikost porcí a stejně 100% vědět, že i tak budeš hubnout?
 •  3 jednoduché fáze extrémního spalování tuků aneb Lehčí to už asi opravdu být nemůže!
 • Kdy si můžeš dát lahodné máslové croissanty nebo jiné "nezdravé" jídlo a stejně si být jistá, že budeš hubnout tuky z pneumatiky ještě daleko rychleji?
 • 2 jednoduché triky, které podpoří spalování tuků po celý den aneb Co musíš udělat ihned po probuzení pokud chceš přes den efektivně spalovat tuky?
 • 11 zákonů hubnutí, které musíš ctít jako písmo Svaté. Poté budeš odměněna štíhlou a sexy postavou! Pokud máš zapomenout na vše ostatní, co v Bohyni najdeš, dobře tedy. Zapamatuj si pouze tyto zákony a budeš OK!
 • Proč jsem měl v 16ti zvýšený cholesterol, i když jsem nikdy nejedl velké množství tuků?
 • Které doplňky stravy mohou usnadnit tvé hubnutí a jaké jsou jen zbytečně vyhozenými penězi, které můžeš raději utratit za nové a ODVÁŽNĚJŠÍ hadříky?
 •  Proč není dobré konzumovat bílkoviny samotné? Piješ často syrovátkové proteiny jen tak, bez ničeho, protože si myslíš, že ti to pomůže zhubnout? Nemusí to být dobrý nápad. Konzumace bílkovin samotných může způsobit produkcí inzulínu. To je stav, kdy tvé tělo tuky nespaluje. Jak to dělat správně? 
 • Číslo na váze lže, pohled do zrcadla nikoliv Co by mělo být našim hlavním cílem při hubnutí? Možná to není to, co si myslíš...
 •  Proč jsou chudé Brazilské ženy obézní, i když nemají peníze na pořádné jídlo a jejich děti trpí podvýživou?
 • 2 pravidla mužské lásky k ženám aneb Jak poznat, jestli tě opravdu miluje?
 •  16 klíčů k mužským srdcím aneb Jak si ho omotat kolem prstu, aby nikdy ani nepomyslel na to, že by tě vyměnil za jinou.
 • Jak získat viditelné výsledky v prvních dvou týdnech? aneb Ty jsi se nějak změnila, viď?
 •  Zabijáky ženské přitažlivosti aneb Tohle nedělej, nebo vezme roha.
 • Co „kvalitní“ muži nejvíce milují na ženách?
 •  20 nejzdravějších a pro hubnutí nejvhodnějších potravin aneb Jak se dobře a chutně při hubnutí.

Obsah Bohyně (eBooku i Audio knihy)

Pokud se pro Bohyni rozhodneš dnes, získáš nejen výraznou slevu, ale i další hodnotné bonusy:

eBook Co se do Bohyně nevešlo (hodnota 199,-)

V Bohyni najdeš pouze ty nejpodstatnější informace, které musíš znát, abys uspěla. Vše naprosto jednoduše podané. Jak jsem již řekl, v jednoduchosti je síla. V komplikovanosti nikoliv.

Nicméně, jsou i nějaké další věci, které bych ti chtěl předat. Ty se už ale do Bohyně nevešly. Sepsal jsem do bonusového eBooku Co se do Bohyně nevešlo aneb Vše, co jsem ti ještě Bohyně chtěl říci.

Pokud s námi půjdeš dále, dostaneš ode mě tento bonusový eBook zcela zdarma!

MP3 Sexy Bohyně 

Celou Bohyni jsem pro tebe nejen napsal, ale i namluvil! Celý nápad vznikl v době, kdy jsem začal Bohyni editovat. Stejně jsem si ji předčítal nahlas, tak proč jí pro tebe rovnou nenatočit celou?

Stalo se. Bohyni můžeš poslouchat třeba v autobuse! A nakonec je to i velká výhoda. Však to znáš i ty sama. Hodně knih přečteme a za týden si už nepamatujeme o čem vlastně byly.

Je naprosto nutné, aby se ti Bohyně vryla pod kůží. Já jsem proto udělal vše, co byly v mých silách! Zakoupení Bohyně tedy ode mě získáš i celou Bohyni ve formátu MP3.

Jak rychle zhubnout?

Vzorové jídelníčky v PDF (hodnota: 307,-)

Chceš ihned začít? Nemáš teď čas přelouskat si celou Bohyni? (Nezabere to hodně času.) Nevadí. Prostě si jen přečti posledních 5 stran Sexy Bohyně.

Hned poté si otevři jídelníčky. A s hubnutím budeš moci začít třeba hned!

Bejby, chci abys to měla, co možná nejjednodušší. Už jsem to řekl několikrát. Chci, abys uspěla. Chci, abys byla sexy, nádherná a zářící žena. Doufám, že už tomu věříš!

Jak rychle zhubnout?

5x VIDEO s 10 minutovými INFERNO tréninky (hodnota: 507,-)

V I. fázi ti dovolím pouze obyčejnou chůzi. Žádné extrémní cvičení, ani žádné "maratony". Má to samozřejmě svůj důvod, Vše se v Bohyni dozvíš. Nicméně, i tak jsem pro tebe jako další bonus přibalil efektivní INFERNO tréninky. Nic více ke svému hubnutí nepotřebuješ. Pouze obyčejnou chůzi a 2x týdně si zacvičit tento INFERNO trénink! To je vše.

Dostaneš ode mě tyto tréninky: Na sexy bříško, na sexy prsa, na sexy nohy a zadeček a na sexy celé tělo!

Jak rychle zhubnout?

Uzavřená facebooková skupina (hodnota: 4997,-)

Dobře. Všechny bonusy jsou určitě parádní. Tenhle je ale nejlepší a přebije všechno.

Pokud si máš Bohyni pořídit z jediného důvodu, je to právě tento: Dostaneš přístup k mé osobě! Nenechám tě v tom. Jsem připravený zodpovídat tvé dotazy. Jsem připravený ti osobně pomoci ke tvému úspěchu.

Osobní konzultace se mnou jsou cenově dražší. Logicky. Je to časově náročné! Ty ale dostaneš přístup do naši facebookové skupiny a můžeš se se mnou kdykoliv a o čemkoliv poradit! Za jednu nízkou cenu!

Jak rychle zhubnout?

Kuchařka Bohyně (hodnota: 499,-)

Hodně lidí si vždy myslí, že se při hubnutí musejí strašně omezovat. Myslí si, že musí jíst jenom "nechutná" jídla. Myslí si, že je hubnutí nudné. 45 stránek receptů by tě mělo přesvědčit o opaku.

Tohle je můj další bonus pro tebe, pro Bohyni. Skvělé. Chutné. Jednoduché. Co více si člověk může přát?

Co říkají ostatní ženy o spolupráci se mnou?

Pamatuj: Bohyně jde poprvé do prodeje. Vůbec poprvé zveřejním 3 fázovou strategii extrémního spalování tuků. Budeš jedna z první žen, které ji vyzkouší. Já osobně ji považuji za NEJEFEKTIVNĚJŠÍ STRATEGII SPALOVÁNÍ TUKŮ NA PLANETĚ ZEMI.

Ahojte potencionální noví zákazníci programu Marka Gerlicha. Jmenuji se Terča Veitová, je mi 41 let a pracuji jako aktivizační pracovnice v mateřském centru.

Celý svůj život se snažím zhubnout :) Nikdy jsem nebyla vyloženě tlustá, ale já se nikdy neměla moc ráda, tak jsem sama sebe vnímala nehezky :(

Když jsem začala dostávat emaily od Marka, byla jsem hodně naštvaná, další, co chce vydělat a co z toho !!!
Marek byl prvním člověkem v mém životě, který mi psal krásné, optimistické emaily, přestože jsem já byla kritická. Vždy mi dával oporu a takovou naději v sebe samu, že jsem se začala soustředit na jeho videa, jeho rady, jeho názory.

Mám nyní zdravotní problémy, stále nemám v pořádku svoji ruku po operaci tenisového lokte, operace se téměř zdařila – bohužel mám pořezané nervy, což mi způsobuje velké bolesti – dostala jsem léky, abych se alespoň vyspala a měla pár poklidných dní – moje tělo ovšem odmítá jakoukoliv chemii a jako vedlejší účinky zvracím, nejsem schopná momentálně nic jíst …ale, jak se již dozvíte od Marka – začala jsem se mít ráda, taková jaká jsem, dost jsem si srovnala myšlenky v hlavě a pochopila své opravdové JÁ – to je pro mne mnohem více než ztracených pár kilo.

Moc děkuji Markovi za jeho pomoc, jeho krásná slova a jeho velikou popdoru.
Vím, že až se uzdravím, začnu opět cvičit a bude to všechno zase dobré, věřím, že budu mít nakonec i tu svoji vysněnou postavu, hlavně budu zdravá a budu zdravě jíst, pít :)

Marku „MOC TI DĚKUJI“ !!! Držím palce i Vám a nepochybujte, jděte do toho!!!! S láskou Terka Štěpánek Veitová

Terka štěpánek veitová Aktivizační pracovince
Nikča Džuganová Majitelka on-line shopu www.FuturaKabelky.cz a autorka blogu nikoladzuganova.cz

Znáte to pořekadlo, že v jednoduchosti je síla? Za sebe mohu říci, že na 100%. Ráda si dělám věci po svém, ale pokud něčemu nerozumím, pak si nechám poradit a prostě DĚLÁM, CO SE MI ŘEKNE. To samé jsem udělala se svou váhou. Nechala jsem si poradit a jela podle Bohyně, podle JEDNODUCHÉHO PLÁNU, který mi pomohl za 2 měsíce zatočit s mými kily. Měla jsem obavy z hladu, z nedostatku energie a z chutí na sladké, ale nic z toho se nestalo, právě naopak. Mám energii na rozdávání, pulty se sladkostmi mě nechávají v klidu a občas si připadám jak ,,bretarian,,. Když porovnám, co jsem si myslela, že potřebuju sníst za den a co skutečně teď jím :-), je v tom velký rozdíl. Chtěla jsem sh odit 5 kilo a bylo z toho 7 a pak nastal opačný problém. Jak se stravovat, aby jsem si váhu udržela a už jsem dále nehubla? A tak jsem si zase šla pro radu k Markovi, jak jinak? Pokud stále váháte, jestli to funguje? Pak mohu upřímně říci, že ANO. Mé tělo se krásně zformovalo bez většího úsilí a váhu si držím už další 3 měsíce a za to Markovi DĚKUJU. Zvládla jsem to já, tak vy taky. Držím palce. 

Ahoj, tak pro porovnání, ještě tři kilča a bude bombáááá. Snad to jde trochu poznat, že jsem Bohyně :) 

Tohle na té práci mám opravdu rád!

Někdy člověk pomůže i jinak...

Vtip je v tom, že i ty se můžeš snažit vše nastudovat sama, jako Janča. Bude ti to trvat dlouho, klidně i několik let. Poté, pokud budeš mít štěstí, přijdeš na to, co funguje. Já ti nabízím zkratku. Výraznou zkratku.

Ano, chci se stát Bohyní!

Tady kdysi byla garance vrácení peněz po dobu 60ti dní.

Po třech letech této práce mohu s čistým svědomí říci, že jsem svůj úkol splnil.

Splatil jsem svůj dluh, naplnil jsem své poslání v této oblasti.

A je třeba se posunout dále.S

nažil jsem se pomoci, co největšímu počtu žen.

Snažil jsem se je podpořit.

Snažil jsem se jim ukázat, jak se věci mají.

Snažil jsem jim říct, jak mají o hubnutí přemýšlet.

Snažil jsem se jim ukázat, že jsou dobré přesně takové, jaké jsou. A že hubnutí není o tom: Jsem k ničemu, proto musím zhubnout, abych k něčemu byla.

Máme mnoho krásných výsledků, mnoho žen uspělo.

Naplnily své cíle a změnily svůj život.

Jsou samozřejmě i ženy, které neuspěly.

Jsou ženy, které s Bohyní začaly, ale nedokončily.

Tak to je. Každý si musí říct sám, proč to vzdal.

A proč?

Proč některé ženy nenaplnily svůj potenciál a celou věc úspěšně nedokončily?

Existuje jenom jeden důvod a nejde o pevnou vůli.Jde o to, jestli to opravdu "chtěly udělat."Jestli měly dostatečně silný důvod k tomu, aby opravdu změnily svůj život.

Přesně o tom to je.

Pokud nevíš, proč to opravdu chceš udělat, je velká pravděpodobnost, že neuspěješ.

Tak to je.

Ale jednu chybu jsem udělal i já, nabízel jsem všem ženám garanci vrácení peněz, a to po dobu 60ti dnů.

Ze zpětného pohledu to bylo špatně.

Taková garance měla ženy vyburcovat, aby se nebály do Bohyně investovat.

Aby mi věřili, že jim pomůžu.

Ve skutečnosti měla přesně opačný efekt. (samozřejmě ne u všech..)

Ženy, které neuspěly to vzaly takto:Je tam garance vrácení peněz, takže, když se mi to nepodaří, nevadí.

Jenže, pokud opravdu nezačneš, tak je velká šance, že se ti to opravdu nepodaří.

Ne.

Tuhle garanci jsem zrušil.

Pokud neznáš svůj důvod, proč chceš ve svém životě udělat změnu, Bohyně není pro tebe a já ti nemohu pomoci.

Pokud svůj důvod znáš, garanci nepotřebuješ, protože uspěješ, stejně jako všechny ostatní ženy, které byly odhodlány uspět.

A to je celé.

Rozhodnutí je na tobě.

Co se týče mě: Už žádná garance.

Každý musí dát garanci, že se na to nevykašle, hlavně sám sobě.

Garantuješ to sama sobě?


Která z nich budeš ty?

Jak rychle a trvale zhubnout?
Jak rychle a trvale zhubnout?

Budeš nádherná, zdravá a šťastná Sexy Bohyně, kterou všichni muži milují a zahrnují pozorností? vs Smutná holka, která stále přemýšlí, jaké by to bylo, kdyby byla štíhlá a krásná? 

Přál bych si, aby sis vybrala první možnost. Můžeš to dokázat. Pomůžu ti.

Chceš to dokázat, bejby?

​Zdravá. Krásná. Sebe-vědomá. Štíhlá. Sexy. Divá. Svůdná. Usměvavá. Šťastná. Pozitivní. Milující. Láskyplná. Milovaná. Obdivovaná. Středem pozornosti.

Pokud ses rozhodla, klikni na tlačítko níže!

Přečti si Bohyni, případně si ji poslechni. Zabere ti to maximálně 3 hodiny tvého času. Pochop pár jednoduchých zákonů hubnutí. Běž do akce. Už po I. fázi - tedy po 10ti dnech můžeš zaznamenat, jak kila mizí z tvého bříška pryč. Za 60 dní tvé výsledky mohou být zcela radikální! 

„Život je někdy velmi skoupý, uplynou dny, týdny, měsíce a roky, aniž člověk zažije něco nového. Ale pak se otevřou dveře a dovnitř se vřítí lavina. V jednu chvíli nemáte nic, a najednou máte víc, než dokážete přijmout.“

– Paulo Coelho


P.S.: Pokud máš opravdový zájem, klikni na tlačítko a začni již dnes. Cena půjde totiž ji brzy výrazně nahoru.

Nový bonus! Pokud vstoupíš, přihodím ti celý první týden mého programu SexyaFit90. Jedná se o šest videí, které ti pomůžou při začátcích.

Tyto videa mají jeden hlavní cíl: Napumpovat do tebe co nejvíce víry v sebe sama, že i ty to můžeš dokázat.

Je to taková nadstavba k Bohyni.

Vysvětlím ti revoluční koncept 3 stupňového hubnutí. Řeknu ti, proč všechny tvé snahy o to zhubnout, nevedly nikam. (A proč to není tvoje chyba.)

Bonus na tebe čeká v uzavřené facebookové skupiny, která je pouze pro Bohyně!

Těšíme se na tebe.